top of page

תקנון האתר

הגדרות

 • האתר - אתר האינטרנט של קונקריטה (Koncrita) (להלן: "העסק"), שכתובתו www.koncrita.com.

 • המוצרים - המוצרים הנמכרים באתר והמוצרים שנמכרים על ידי העסק.

 • קונה או לקוח - קונה הרוכש את המוצרים עבור עצמו או עבור צד שלישי.

 • כתובת למשלוח - הכתובת שצוינה באתר ככתובת למשלוח ההזמנה.

 • יום ביצוע ההזמנה - היום בו התקבל אישור מחברת האשראי לביצוע העסקה.

 • ימי העסקים הינם ימי חול (ראשון עד חמישי), ואינם כוללים ימי שבת וערבי חג.

 • התקנון מנוסח בלשון זכר אך מיועד לכל המינים.

כללי​

 1. האתר משמש כפלטפורמה לרכישת מוצרי בטון מעוצבים והוא בבעלות העסק ומנוהל על ידו.

 2. תקנון זה מהווה הסכם מחייב בין העסק ללקוח.

 3. השימוש באתר זה ייחשב כהסכמה מצד הקונה לכל התנאים, ההודעות וההתניות המופיעים בהסכם זה, ולפיכך תנאי השימוש המפורטים להלן יהוו את ההסכם אשר יהיה בתוקף בעת שהנכם עושים שימוש באתר זה.

 4. העסק שומר לעצמו את הזכות לשינוי התקנון מפעם לפעם וזאת מבלי ליידע את הלקוח בהתראה מוקדמת.

 5. רישומי העסקאות במחשבי העסק בדבר ביצוע פעולות יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

 6. העסק עושה כל שביכולתו לוודא שהמידע המוצג באתר הינו מדויק, ושהצבעים ו/או העיצובים ו/או הגוונים המופיעים בתצלום ישקפו את אלו הקיימים בפריט אשר יסופק לכם על ידי העסק בפועל.  אולם, התצלומים המופיעים באתר מיועדים להמחשה בלבד, ולעיתים ייתכנו שינויים ו/או אי דיוקים שמקורם בעובדה כי המוצרים אינם אחידים ומיוצרים בעבודת יד. העסק לא יישא באחריות כלשהי הנובעת מאי דיוקים שבין נראות המוצר באתר למוצר ששווק בפועל, והעסק אינו אחראי לטעויות מכל סוג שהוא שיופיעו באתר זה ובכלל זה טעויות במלל, טעויות בתיאור הפריט, במחירו, וכיוצא בזה והוא שומר לעצמו את הזכות לבטל הזמנה שמקורה בטעות, כאמור.

 7. העסק רשאי לשנות את מחירי המוצרים מעת לעת וזאת ללא הודעה מוקדמת ללקוח.העסק רשאי להציע מבצעים, הטבות והנחות באתר או בכל אמצעי תקשורת אחר – לרבות טלפון, דואר אלקטרוני או הודעת טקסט (בהתאם ובכפוף להוראות חוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמב – 1982).

 8. העסק רשאי בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם, בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך. העסק יפרסם באתר או ברשתות החברתיות מידע אודות אופן שינוי המבצע.

 9. בעת הרשמה לאתר, מוצעת אפשרות הרשמה לדוורים הרשמיים של האתר. במידה והלקוח מעוניין להסיר עצמו מן הדיוור, הוא יוכל לעשות כן בקלות דרך הלינק בתחתית הדיוור שהתקבל.​

ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים

 1. את המוצרים הבאים לא ניתן להחליף או להחזיר, אלא אם הם התקבלו אצלכם פגומים או שבורים:  מוצרים שנקנו בהנחה ו/או מוצרים בהזמנה מיוחדת.

 2. הלקוח רשאי לבטל את העסקה במסירת הודעת ביטול עסקה (הודעת הביטול) תוך 48 שעות מיום קבלת המוצר ובאם השיב את המוצר כשהוא תקין, שלם, באריזתו המקורית, תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת המוצר אצלו, או מיום קבלת אישור ביצוע העסקה בכתב המכיל את עיקרי תנאי העסקה כנדרש על פי חוק, לפי המאוחר מבניהם, והכל בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמא-1981 (החוק).

 3. הודעה על ביטול העסקה תיעשה באמצעות שליחת הודעת ביטול לעסק באחד מהאמצעים הבאים: (א) באמצעות דוא"ל לכתובת info@.koncrita.com (ב) באמצעות הודעת SMS או בוואטצאפ לטלפון 050-6430294.

 4. באחריות הלקוח לברר תוך זמן סביר את תקינות המוצר לרבות פגמים ולהודיע על כך לעסק בהקדם.

 5. זכות הלקוח להחזרת המוצרים כפופה להחזרת המוצרים בשלמותם כפי שהתקבלו בעת המשלוח.

 6. העסק שומר לעצמו את הזכויות לשיקול דעת בלעדי לגבי מצב המוצרים שהוחזרו.

 7. כל החזר כספי יועבר לכרטיס האשראי שבאמצעותו שולמה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.

 8. לא יינתן החזר כספי עבור פריטים אשר בגינם לא שולמה תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.

 9. ראו הוראות נוספות לעניין החזרות וביטולים פה.

 

אחריות העסק

 1. העסק עושה מאמצים רבים בכדי להביא את חווית רכישת המוצרים להיות הטובה ביותר. עם זאת, האתר אינו חסין מתקלות והגישה אליו עשויה להיות מוגבלת מעת לעת.

 2. העסק מתחייב לספק את המוצרים כשהם שלמים ותקינים ובאיכות מעולה.

 3. העסק לא יהיה אחראי לעיכובים באספקה כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתו, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

זכויות יוצרים

 1. כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים, השיטות והסודות המסחריים, הנם רכושו של העסק בלבד.

 2. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות סימני מסחר, תמונות, סרטונים וטקסטים, בלא קבלת רשותו של העסק מראש ובכתב.

 3. אין להשתמש במידע ובנתונים כלשהם המתפרסמים באתר לצורך הצגתם במקום אחר, בלא הסכמתו של העסק מראש ובכתב ובכפוף לתנאי ההסכמה.

 4. השם "קונקריטה" | "Koncrita"  וכן שם המתחם (domain name) של האתר, סימני המסחר (בין אם נרשמו ובין אם לא) הם כולם רכושו של העסק בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמתה בכתב ומראש.

 5. כל התוכן המילולי, אייקונים (ICONS) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותו הבלעדית של העסק ובעלי העסק.

 6. יש להשתמש בשירותי האתר למטרות חוקיות בלבד.

 7. אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוג Crawlers, Robots וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר. בכלל זה, אין ליצור ואין להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מהאתר.

מדיניות פרטיות, מאגר מידע ודיוור ישיר​​

 1. העסק אינו אוגר מידע הנוגע לאמצעי החיוב האישיים של לקוחותיו.

 2. העסק משתמש בתקני האבטחה הגבוהים ביותר במטרה לשמור ככל הניתן על סודיות ופרטיות המשתמשים.

 3. העסק משתמש בשירותיהן של חברת WIX ולאומי קארד לסליקת כרטיסי אשראי ואבטחה לצורך בדיקת ואבטחת המידע. חברות אלה עומדות בתקנים קפדניים של נהלי אבטחת מידע. בנוסף, האתר מאובטח באמצעות פרוטוקול SSL המבטיח הצפנה של המידע המועבר בין הדפדפן (בבית הלקוח) לאתר (קרי שרת האינטרנט המאחסן את עמודי האתר).

 4. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 5. העסק לא יישא באחריות על מידע שנגנב/דלף וגרם נזק ללקוח בין אם במישרין ובין אם בעקיפין, במקרים שאינם בשליטה ו/או במקרים הנובעים מכוח עליון.

 6. העסק מתחייב שלא לעשות שום שימוש בפרטי הלקוח שהוזנו באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד ועל מנת לאפשר ביצוע ההזמנה והעברת מידע נוסף ללקוח.

 7. העסק עושה מאמץ לספק ללקוחותיו שירות תקין ובאיכות גבוהה. יחד עם זאת, העסק אינו מתחייב שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי הנהלת האתר, נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים – לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר – אצל העסק או אצל מי מספקיו.

 

ביצוע הזמנות דרך האתר

 1. רכישת המוצרים תתבצע ע"י הלקוח באמצעות מילוי כל הפרטים המופיעים בטופס ההזמנה באתר.

 2. העסק לא יעשה כל שימוש בפרטי הלקוח, אלא בהתאם למדיניות השימוש של האתר המוזכרת לעיל.

 3. במטרה להבטיח הגעת המשלוח בזמן וליעד הנכון, יש לוודא תקינות הזנת הפרטים בעת ביצוע ההזמנה. במידה ומוצר יוחזר לעסק משום שפרטי המשלוח לא היו תקינים, יחויב הלקוח בדמי משלוח וטיפול.

 4. לאחר ביצוע ההזמנה באתר תתבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי. לאחר אישור ההזמנה ע"י חברת האשראי תישלח ללקוח הודעה על כך לכתובת הדואר האלקטרוני שהוזנה במהלך ההזמנה.

 5. יודגש כי העסק יהיה רשאי שלא לאשר הזמנה מכל סיבה שהיא ולפי שיקול דעתו הבלעדי.

 

אזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלתה כל מחולקת, אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

bottom of page